Na ten szczególny wieczór Andrzejkowy Seniorzy z naszej gminy oczekiwali z niecierpliwością.
Na ten szczególny wieczór Andrzejkowy Seniorzy z naszej gminy oczekiwali z niecierpliwością.
Informujemy, iż od dnia 20 listopada rozpoczynają się na Hali Sportowej w Pielgrzymce zajęcia z AEROBIKU.
Zajęcia będą się odbywały w każdy wtorek w godz. od 17.30 do 18.30. Chętne osoby zapraszamy na pierwsze zajęcia, na których omówimy szczegóły.
Dnia 26 października 2012 r. w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyły się jesienne warsztaty dekoracyjne prowadzone przez Panią Elżbietę Skorupińską oraz Panią Helenę Szułkowską.