Informujemy, iż od dnia 20 listopada rozpoczynają się na Hali Sportowej w Pielgrzymce zajęcia z AEROBIKU.

Zajęcia będą się odbywały w każdy wtorek w godz. od 17.30 do 18.30. Chętne osoby zapraszamy  na pierwsze zajęcia, na których omówimy szczegóły.

  • Odsłon: 388
  • Odsłon: 382
  • Odsłon: 406
Dnia 9 listopada 2012 r. o godz. 14.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Pielgrzymce odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora, na które chętnie przybyli mieszkańcy naszej Gminy. Uroczystość otworzył występ dziecięcego teatrzyku GAMAJ - dzieci bardzo cieszyły się z faktu, że będą mogły wystąpić przed tak dostojną publicznością, a seniorzy wspaniały występ nagrodzili brawami i pogratulowali młodym artystom talentu scenicznego.

Dnia 26 października 2012 r. w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyły się jesienne warsztaty dekoracyjne prowadzone przez Panią Elżbietę Skorupińską oraz Panią Helenę Szułkowską.

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner