Podczas Dnia seniora wystąpiły następujące dzieci: Alicja i Weronika Waseńczuk, Monika Rudnik, Ania Więdłocha, Marcelina Matuszak, Oliwia Leoniak, Daniel Danielak, Karinka Kosińska, Filip Piendel, Łukasz Dębicki.
Podczas spotkania wyświetlane były również slajdy z zeszłorocznego Dnia Seniora - na którym również było wesoło, muzycznie i tanecznie.
W nawiązaniu do Święta Niepodległości, Pani Małgorzata Semeniuk przepięknie wyrecytowała fragment opowiadania Marii Dąbrowskiej pt. "Marcin Kozera". Wszystkim słuchaczom zakręciła się łezka w oku - my na szczęście żyjemy już w wolnej Polsce.
Kolejnym punktem programu było wspólne oglądanie filmu pt. "Zatrzymane Chwile" zrealizowanego przez Ośrodek Kultury. Nasi goście z wielkim zaciekawieniem oglądali film, wracali wspomnieniami do dawnych czasów i dzielili się z nami swoimi przeżyciami. Wielkie wrażenie na widzach zrobił również zwiastun filmu, który w październiku br. zdobył I miejsce na festiwalu filmów jednominutowych w Gdyni.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na uroczystość gościom i mamy nadzieję, że kolejne spotkanie, które odbędzie się w GOK-u dnia 26 listopada (poniedziałek) o godzinie 15.00 z okazji Andrzejek będzie równie udane.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców na andrzejkowe popołudnie.





