Informujemy, iż od dnia 20 listopada rozpoczynają się na Hali Sportowej w Pielgrzymce zajęcia z AEROBIKU.

Zajęcia będą się odbywały w każdy wtorek w godz. od 17.30 do 18.30. Chętne osoby zapraszamy  na pierwsze zajęcia, na których omówimy szczegóły.


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner