Dnia 26 października 2012 r. w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyły się jesienne warsztaty dekoracyjne prowadzone przez Panią Elżbietę Skorupińską oraz Panią Helenę Szułkowską.
Uczestnikami spotkania byli uczniowie klasy 5 ze Szkoły Podstawowej w Pielgrzymce oraz klasy Ib Gimnazjum. Podczas warsztatów uczestnicy wykonywali przepiękne kwiaty z liści, strioki oraz dekoracje o tematyce jesiennej. Każdy mógł spróbować swoich sił w tworzeniu barwnych kompozycji. Wykonane prace uczniowie zabrali do domów. Będą one przepiękną dekoracją i pamiątką z warsztatów. Zaproszone klasy i Panie prowadzące otrzymały pamiątkowe podziękowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zorganizowanie spotkania, a także dziękujemy szkołom za chętne przybycie na warsztaty.
tekst: S. Dębicki





