Dnia 26 października 2012 r. w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyły się jesienne warsztaty dekoracyjne prowadzone przez Panią Elżbietę Skorupińską oraz Panią Helenę Szułkowską.

Uczestnikami spotkania byli uczniowie klasy 5 ze Szkoły Podstawowej w Pielgrzymce oraz klasy Ib Gimnazjum. Podczas warsztatów uczestnicy wykonywali przepiękne kwiaty z liści, strioki oraz dekoracje o tematyce jesiennej. Każdy mógł spróbować swoich sił w tworzeniu barwnych kompozycji. Wykonane prace uczniowie zabrali do domów. Będą one przepiękną dekoracją i pamiątką z warsztatów. Zaproszone klasy i Panie prowadzące otrzymały pamiątkowe podziękowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zorganizowanie spotkania, a także dziękujemy szkołom za chętne przybycie na warsztaty. 

tekst: S. Dębicki

  • Odsłon: 353
  • Odsłon: 355
  • Odsłon: 350


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner