Mieszkańcy Gminy Pielgrzymka w dniu 1 czerwca spotkali się już po raz czwarty na Pikniku Rodzin. Ze względu na intensywne opady deszczu impreza została przeprowadzona na hali sportowej.
Mieszkańcy Gminy Pielgrzymka w dniu 1 czerwca spotkali się już po raz czwarty na Pikniku Rodzin. Ze względu na intensywne opady deszczu impreza została przeprowadzona na hali sportowej.
Zapraszamy członków Dyskusyjnego Kulbu Książki na kolejne spotkanie, które odbędzie się dnia 10 czerwca 2013 r. o godz. 15.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pielgrzymce.
Podsumowanie Projektu „Uczymy się tradycji” i Święto Rodziny w Ośrodku Kultury. Zarówno Rodzina jak i Tradycja są dla człowieka korzeniami. Nigdy wcześniej GOKSiR nie wyglądał tak pięknie jak w dniu 24 maja 2013r.
Dnia 3 maja w Pielgrzymce odbyła się Sportowa Majówka, niestety w strugach deszczu - ale na to nie mieliśmy wpływu. Jednak dzięki świetnym meczom naszych drużyn, mieliśmy zapewnione wspaniałe emocje.