• Odsłon: 304
  • Odsłon: 347
  • Odsłon: 296

Dnia 3 maja w Pielgrzymce odbyła się Sportowa Majówka, niestety w strugach deszczu - ale na to nie mieliśmy wpływu. Jednak dzięki świetnym meczom naszych drużyn, mieliśmy zapewnione wspaniałe emocje.

O godz. 14.00 rozpoczął się mecz Fenixa Pielgrzymka z Olimpią Olszanica. Po emocjonującym pojedynku mecz zakończył się remisem 2:2. Kolejnym punktem programu był długo wyczekiwany mecz oldbojów Gmina Pielgrzymka 40+ contra Elita Zagłębie Lubin. Zmagania rozpoczęła część oficjalna, wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów dla drużyn oraz podziękowania dla zaangażowanych w promowanie piłki nożnej zawodników: Janusza Puchalskiego, Wiesława Stworzyjana, Mirosława Sobola oraz Wojciecha Wiewiórskiego. Po części oficjalnej rozpoczął się mecz i mimo deszczu kibiców rozgrzewały emocje, jakie dostarczali nam zawodnicy. Mecz zakończył się jednak wynikiem 4:1 dla gości, a honorową bramkę dla Pielgrzymki strzelił Krzysztof Sabadach.

Dla dzieci Ośrodek Kultury zorganizował zabawy na boisku Orlik. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w różnorodnych konkurencjach, a za swoje zaangażowanie każdy uczestnik otrzymał upominek.

W przerwie meczu oldbojów rozlosowano nagrodę specjalną dla uczestników Majówki. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pani Anny Abramek, która otrzymała Tablet.

Każdy uczestnik mógł skosztować pysznych ciast upieczonych przez mamy ze szkoły podstawowe w Pielgrzymce.

Na zaproszonych gości czekał również ciepły poczęstunek - na który zasłużyli sobie pokazując nam wspaniałą grę i ducha walki fair play.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację Sportowej Majówki, to dzięki nim ten festyn możemy zaliczyć do udanych.


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner