Dnia 6 lutego w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyło się spotkanie karnawałowo-walentynkowe dla seniorów. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji i mogli oni miło spędzić czas!!!
Dnia 6 lutego w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyło się spotkanie karnawałowo-walentynkowe dla seniorów. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji i mogli oni miło spędzić czas!!!