Dnia 6 lutego w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyło się spotkanie karnawałowo-walentynkowe dla seniorów. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji i mogli oni miło spędzić czas!!!

  • Odsłon: 330
  • Odsłon: 333
  • Odsłon: 364


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner