Dnia 30 stycznia 2013 r. – w czasie ferii zimowych – odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Pielgrzymce Dziecięcy Turniej w Szachy i Warcaby. Na Turniej stawili się pasjonaci tych dwóch dyscyplin.

Dzieci bardzo lubią grać w gry planszowe, które wymagają przemyślenia, taktyki i sprawnego umysłu. Podczas rozgrywek widać było prawdziwego ducha walki, a każdy pionek był na wagę złota.

Ostateczne wyniki Dziecięcego Turnieju w Szachy były następujące:

I miejsce – Dominik Gralak z Proboszczowa

II miejsce – Daniel Danielak z Wojcieszyna

III miejsce – Miłosz Chojecki z Pielgrzymki

III miejsce – Adam Szliwa z Pielgrzymki

Ostateczne wyniki Dziecięcego Turnieju w Warcaby były następujące:

I miejsce – Adam Szliwa z Pielgrzymki

II miejsce – Dominik Gralak z Proboszczowa

III miejsce – Daniel Danielak z Wojcieszyna

IV miejsce – Patryk Myśliński z Pielgrzymki

V miejsce – Miłosz Chojecki z Pielgrzymki.

            Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i dziękujemy za udział w Turnieju. Osobą odpowiedzialną za organizację turnieju był Pan Stanisław Banasiewicz, który czuwał nad prawidłowością rozgrywek.

Tekst: S. Dębicki

  • Odsłon: 302
  • Odsłon: 290
  • Odsłon: 288

 


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner