
Miłych i spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz dużo radości i uśmiechu
w Nowym Roku 2013
życzy
Sebastian Dębicki
wraz z Pracownikami
Gminnego Ośrodka Kultury,
Sportu i Rekreacji
oraz
Gminnej Biblioteki Publicznej
w Pielgrzymce

Miłych i spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz dużo radości i uśmiechu
w Nowym Roku 2013
życzy
Sebastian Dębicki
wraz z Pracownikami
Gminnego Ośrodka Kultury,
Sportu i Rekreacji
oraz
Gminnej Biblioteki Publicznej
w Pielgrzymce