11 listopada 2021 r. w Wiejskim Domu Kultury w Pielgrzymce oraz na Świetlicy w Nowej Wsi Grodziskiej odbył się Koncert Patriotyczny. Uroczystość miała bardzo podniosły charakter, a przybyli słuchacze mogli tego popołudnia podziwiać:

- Alicję Paluch z Gminnego Przedszkola w Twardocicach

- Grupę wokalno- taneczną z Jastrzębnika

- Zespół Folklorystyczny „Fudżijamki” z Proboszczowa wraz z Orkiestrą Górniczą ze Złotoryi.

-Uczniów SP z Nowej Wsi Grodziskiej

Spotkanie dostarczyło uczestnikom niezapomnianych chwil.

321


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner