Kolejna edycja muzycznych zmagań za nami. Powiało pomysłowością i kreatywnością wykonawców dnia 29 października 2021 r. na Gminnym Festiwalu Muzycznych Talentów w Wiejskim Domu Kultury w Pielgrzymce. W trzech grupach wiekowych w kategoriach soliści i zespoły wystąpiło ok. trzydzieścioro uczestników. W jury zasiedli: przedstawicielka Fudżijamek – Mirosława Majewska, kierowniczka Macierzanek – Angelika Naporowska oraz przewodniczący komisji – Wojciech Pisarski. W rolę akustyków wcielili się: Krzysztof Majewski i Grzegorz Garliński. Młodzi wykonawcy swoje muzyczne umiejętności prezentowali śpiewając piosenki polskie, a licznie zgromadzona publiczność nagradzała ich ogromną burzą oklasków. Jury po owocnych obradach wybrało najlepszych z najlepszych:
Wykonawcy od 3 do 6 lat soliści:
I miejsce- Maria Bernasiewicz „etc.”
II miejsce- Nela Braun „Zabiorę brata na koniec świata”
III miejsce- Alicja Paluch „Biały orzeł”
Wyróżnienia otrzymali: Mikołaj Gębala za „Dwa malutkie jeże” i Igor Dereń za „Jestem przedszkolakiem”.
Wykonawcy klas 1-3 soliści :
I miejsce- Lena Jasińska „Za krokiem krok”
Zespoły:
I miejsce- Zespół czekoladki ‘Wspaniały rock”
Wykonawcy klas 4-6 soliści:
I miejsce- Marcin Pietrusiewicz „Cisza”
II miejsce- Anna Nowak „Ale jazz”
III miejsce- Bartłomiej Hołownia „Bitwa”
Wyróżnienie otrzymał Hubert Wojewódzki za „ Na cztery, na sześć”
Zespoły:
I miejsce- Roztańczone gwiazdy „Taniec w deszczu”.
Składamy wielkie podziękowania na ręce wykonawców, rodziców i nauczycieli za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie występów.
6

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner