Niesamowita podróż po Kenii i Tanzanii! W dniu 24 listopada odwiedził nas niezwykle interesujący człowiek- Pan Robert Gondek. Dzięki niemu mogliśmy przemierzać afrykańskie lądy, nie wychodząc nawet z Wiejskiego Domu Kultury. Prezentacje okraszone mnóstwem zdjęć Jego autorstwa oraz opowieściami z "pierwszej ręki" pozwoliły odbiorcom zapomnieć o ponurej aurze za oknem i przenieść się choć na chwilę na inny kontynent, pełen słońca i dzikiej przyrody. Kto wie, może niektórzy z nas już planują wejście na Kilimandżaro?

Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za wizytę i życzymy kolejnych równie porywających podróży po świecie.

Spotkanie autorskie zorganizowane zostało dzięki dotacji w ramach Dyskusyjne Kluby Książki 2021

3


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner