W sobotnie popołudnie - 21 września - Pielgrzymka zamieniła się na kilka godzin w centrum rocka. Na scenie prezentowały sie młodzieżowe zespoły rockowe z naszego powiatu.
W sobotnie popołudnie - 21 września - Pielgrzymka zamieniła się na kilka godzin w centrum rocka. Na scenie prezentowały sie młodzieżowe zespoły rockowe z naszego powiatu.
„Jedno jest niebo dla wszystkich…” czyli spotkanie Gwiazd Muzyki Cygańskiej
W Ośrodku Parafialnym GRAPA w Nowych Łąkach dnia 7 września 2013 r. w godzinach wieczornych odbyła po raz trzeci Biesiada Muzyki Cygańskiej. Inauguracja tego święta rozpoczęła się uroczystą Mszą Świętą celebrowaną przez księdza kanonika Franciszka Wróbla, w której wziął udział Kanclerz Kurii Legnickiej ks. Prałat Józef Lisowski.
Dożynki 2013 w Gminie Pielgrzymka.
Uroczysty dzień, podniosła chwila, wyjątkowe miejsce. Tegoroczne Gminno- Parafialne Święto Plonów odbyło się w Ośrodku Parafialnym Grapa w Nowych Łąkach na wspaniale udekorowanej na tę okoliczność scenie. Sprawowana przez księdza kanonika Franciszka Wróbla eucharystia była podziękowaniem za trud i ciężką pracę rolników w naszej gminie.
„Dla niektórych to tylko piłka nożna, dla innych to sens życia”.
PŁOMIENIOWI stuknęła pięćdziesiątka
Złote gody Klubu Piłkarskiego „PŁOMIEŃ” z Nowej Wsi Grodziskiej odbyły się dnia 24 sierpnia 2013 r. W pięknej aranżacji zdjęć związanych z osiągnięciami i doświadczeniami minionego półwiecza na wspaniale przygotowanym do tego spotkania stadionie - uroczystego otwarcia dokonała prezes Stowarzyszenia Piłkarskiego pani Danuta Pisarska.