• Odsłon: 301
  • Odsłon: 310
  • Odsłon: 279

Andrzejkowe abra – kadabra

                Czary mary dla najmłodszych zorganizowano 27 listopada 2013 roku o godzinie 15.00. Grupa uczestników przybyła w fantastycznych nastrojach, uczestniczyła w magicznych wróżbach i przepowiedniach. Okraszeniem czarów były tańce w rytm najnowszych i dobrze znanych przebojów. Mogliśmy sprawdzić również nowy laser, przy którego efektach świetlnych było bajecznie i kolorowo. Wybraliśmy również czarodziejkę i czarodzieja wieczoru, a przy zaczarowanym stole dowiadywaliśmy się o swojej przyszłości. W czasie słodkiej przerwy nie zabrakło soków owocowych oraz pysznych ciasteczek. Tego popołudnia przeżyliśmy magiczną podróż do przeszłości.  

  • Odsłon: 342
  • Odsłon: 343
  • Odsłon: 345

Andrzejkowy Wieczór Seniora

Wieczór wróżb i przepowiedni dla osób dorosłych  rozpoczął się  dnia 25 listopada 2013 r. o godz. 15.00. Ponad 50-osobowa grupa dostojnych gości odwiedziła Ośrodek Kultury w Pielgrzymce.  Było to niezwykłe spotkanie grupy Seniorów działających przy MOPS w  Złotoryi  z  przedstawicielami Seniorów z naszej gminy. Wspaniała atmosfera, zapachowe świece, andrzejkowe wróżby i magia muzyki sprawiły, że uroczystość miała wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Otwarto tego wieczoru wrota czasu do nieznanej przyszłości, aby poznać co nas czeka w 2014 roku.  Po przywitaniu obecnych i nawiązaniu do andrzejkowych tradycji na parkiecie zaprezentowała się młodzież ze Szkoły Podstawowej w Pielgrzymce  wykonując przepiękne układy tańca nowoczesnego. Wielką niespodziankę przygotował wszystkim młodzieżowy zespół muzyczny FINALIS, który reprezentowali uczniowie z gimnazjum: Julia Danielak i Wojtek Pisarski. Młodzi artyści stanęli na wysokości zadania przygrywając i śpiewając gościom do tańca. Panie i panowie byli zachwyceni.  Złotoryjscy seniorzy pod opieką pani Bożenki Gmerek przywieźli dla wszystkich ciasteczka z wróżbą oraz przedstawili ciekawy program artystyczny. Magia muzyki sprawiła, że obecni ulegli jej czarowi i wybrano króla oraz  królową balu.  Był to dla wszystkich niezapomniany wieczór, który na długo pozostanie w pamięci.Pani Małgorzata Semeniuk z Ośrodka Kultury przygotowała i poprowadziła całą imprezę Andrzejkową. 

  • Odsłon: 289
  • Odsłon: 302
  • Odsłon: 313

Odwiedziny klasy I w Ośrodku Kultury

Z inicjatywy Łukasza Dębickiego - ucznia kl. I ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pielgrzymce dnia 21.11.2013 r. zorganizowano  „Spotkanie Młodych Talentów” czyli trening wystąpień publicznych z cyklu „z mikrofonem za pan brat”. Uczniowie wraz z wychowawczynią - panią Jolantą Nowak - odwiedzili Ośrodek Kultury w Pielgrzymce. Powitania podjął się sam pomysłodawca, który poprowadził całość uroczystości. Głos zabrał również dyrektor pan Sebastian Dębicki, życząc wszystkim w dniu życzliwości wiele zadowolenia i uśmiechów.

  • Odsłon: 346
  • Odsłon: 352
  • Odsłon: 354

Czwartkowe przedpołudnie, 14 listopada 2013 r. w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce upłynęło w artystycznym nastroju. Gościliśmy Panią Paulinę Klimek, której prace prezentowane były dziś jak i na wielu imprezach organizowanych w tym roku przez GOKSiR.

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner