Zapraszamy mieszkańców gminy do udziału:

- w Gminnym Turnieju w Warcaby, który odbędzie się w sali Ośrodka Kultury w Pielgrzymce dnia 2 lutego 2013 r. o godz. 10.00.

 

Gminny Turniej w Szachy odbył się 19 stycznia w GOKSiR w Pielgrzymce. Wystartowało w nim 5 zawodników. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajął Tadeusz Karpiński, II miejsce Dawid Drozdek, III miejsce Aleksander Kamizielak, IV miejsce Marian Nowakowski. Serdecznie dziękujemy za udział w Turnieju, a Panu Stanisławowi Banasiewiczowi za przeprowadzenie spotkania.

 

Dnia 2 lutego 2013 r. w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbył się Gminny Turniej w Warcaby. Organizatorem Turnieju był Pan Stanisław Banasiewicz. W tegorocznej edycji turnieju wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce – Maksymilian Domaradzki

II miejsce – Eugeniusz Drozdek

III miejsce - Dawid Drozdek

IV miejsce - Marian Nowakowski

V miejsce – Dominik Wędzina.

Najlepszym zawodnikom wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju i liczymy na dalsze propagowanie idei gry w szachy i warcaby.

  • Odsłon: 295
  • Odsłon: 301
  • Odsłon: 323

Dnia 12 stycznia 2013 r. na hali sportowej w Pielgrzymce odbył się XII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Pielgrzymka. Były to rozgrywki, które zgromadziły najlepszych zawodników i zawodniczki z terenu całej gminy. Otwarcia Turnieju dokonali Pan Sebastian Dębicki – dyrektor GOKSiR i jednocześnie sędzia główny turnieju oraz Pani Laura Ogonowska – dyrektorka Gimnazjum. Pan Jarosław Pisarski – Przewodniczący Rady Gminy, faworyt turnieju, a zarazem sędzia techniczny – wyjaśnił zasady, zgodnie z którymi przeprowadzono dzisiejsze rozgrywki. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów do 11 punktów, zaś mecze półfinałowe i finałowe do trzech wygranych setów.

  • Odsłon: 324
  • Odsłon: 318
  • Odsłon: 322

Dnia 28 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się wspólne kolędowanie mieszkańców Pielgrzymki. Uroczystość była przygotowana przez Sołtysa wsi Pielgrzymka, Radę Sołecką Pielgrzymki, Zespół Folklorystyczny Pielgrzymianki oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pielgrzymce.

BUDAPESZT-JARMARK-BOZONARODZENIOWY large

Miłych i spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia

oraz dużo radości i uśmiechu

w Nowym Roku 2013

życzy

Sebastian Dębicki

wraz z Pracownikami

Gminnego Ośrodka Kultury,

Sportu i Rekreacji

oraz

Gminnej Biblioteki Publicznej

w Pielgrzymce

pdfxxx

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner