Dnia 6 lutego w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyło się spotkanie karnawałowo-walentynkowe dla seniorów. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji i mogli oni miło spędzić czas!!!
Dnia 6 lutego w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyło się spotkanie karnawałowo-walentynkowe dla seniorów. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji i mogli oni miło spędzić czas!!!
Dnia 30 stycznia 2013 r. – w czasie ferii zimowych – odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Pielgrzymce Dziecięcy Turniej w Szachy i Warcaby. Na Turniej stawili się pasjonaci tych dwóch dyscyplin.
Dnia 5 lutego GOKSiR w Pielgrzymce zorganizował wyjazd do kina Helios w Legnicy na bajkę dla dzieci 3D pt. ZAMBEZIA.
W wyjeździe uczestniczyło 50 osób. Dziękujemy Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe wyjazdu. Bajka bardzo się podoba, a młodzi widzowie chwalili pozytywne przesłania płynące z bajki.
http://zlotoryja.info/portal/informacje/?komentarz.informacja.5991
Gratulacje dla Pani Małgorzaty Semeniuk i Wiolety Michalczyk, a także dla Dawida Rycąbla - nominowanych do tytułu Człowieka Roku Ziemi Złotoryjskiej 2012 r.