Narodowe Czytanie 2021 w Klubie Seniora
Pracownicy GCKiB im. Z. Bernackiego w Pielgrzymce wraz Seniorami z naszej gminy włączyli się do akcji wspólnego czytania „Moralności pani Dulskiej" pod patronatem honorowym pary prezydenckiej. Spotkanie miało miejsce dnia 3 września w Klubie Seniora. Wcielając się w przydzielone role, uczestnicy zaprezentowali cały wachlarz swoich aktorskich umiejętności. Czytanie i słuchanie sprawiło uczestnikom wiele radości. Było to prawdziwa uczta duchowa.





