
Tegoroczne wakacje dla najmłodszych upłynęły pod znakiem radości i dobrej zabawy. Gminne Centrum Kultury i Biblioteka im. Z. Bernackiego w Pielgrzymce
przygotowało szereg niespodzianek. Były animacje na świeżym powietrzu, spotkania z Gokusiem, zajęcia plastyczne i manualne, atrakcyjne gry stolikowe,
czytanie bajek z teatrzyku Kamishibai oraz zabawy ruchowe przy muzyce.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się gra w terenie, czyli podchody. Podczas zajęć dzieci wykazywały się kreatywnością, samodzielnym myśleniem oraz
umiejętnością współpracy w grupie. W spotkaniach wzięło udział ponad 20 uczestników.
Dziękujemy Państwu Klaudii i Dawidowi Rycąblom za wspaniałe gry i puzzle
przekazane dla GCKiB.





