Dzień dobry Kochani :) Zapraszam Was na majowe wycieczki, podczas których nie zapominajcie o zdjęciach, ciekawych miejsc w Waszej miejscowości. 

Jak się spotkamy te piękne obrazy spróbujemy wspólnie namalować słowem.