• Odsłon: 322
  • Odsłon: 319
  • Odsłon: 320

W poniedziałkowe popołudnie, dnia 26 sierpnia na scenie boiska sportowego w Pielgrzymce rozpoczęła się uroczystość pod hasłem "Pożegnanie Wakacji". Dzieci z terenu naszej gminy przez dwa miesiące uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez Ośrodek Kultury oraz Bibliotekę w Pielgrzymce prowadzonych przez Panią Małgorzatę Semeniuk i Panią Łucję Lipowiecką.

Relacja ze spotkania DKK
/20. 08.2013r./

    W dniu 20 sierpnia 2013 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Pielgrzymce.

  • Odsłon: 431
  • Odsłon: 385
  • Odsłon: 384

Otarcie świetlicy w Proboszczowie

Dla mieszkańców sołectwa Proboszczów inauguracja świetlicy wiejskiej dnia 19.08.2013 r. była bardzo ważnym wydarzeniem. Wiele miesięcy społeczność mieszkająca u stóp najpiękniejszego stożka wulkanicznego w Polsce czekała na tę chwilę.

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner