W poniedziałkowe popołudnie, dnia 26 sierpnia na scenie boiska sportowego w Pielgrzymce rozpoczęła się uroczystość pod hasłem "Pożegnanie Wakacji". Dzieci z terenu naszej gminy przez dwa miesiące uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez Ośrodek Kultury oraz Bibliotekę w Pielgrzymce prowadzonych przez Panią Małgorzatę Semeniuk i Panią Łucję Lipowiecką.




