Wielkie Święto już za nami... 18 stycznia w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbył się Dzień Babci i Dziadka. I choć w gminie panuje epidemia chorób, to kilkoro zacnych jubilatów odwiedziło nasz Ośrodek. Uroczystość otworzył Łukaszek Dębicki, który pięknym wierszykiem przywitał gości, następnie Pani Małgorzata Semeniuk prowadziła dalszą część uroczystości. Na dzisiejsze spotkanie program artystyczny przygotował młodzieżowy kabaret BEKA - w męskim składzie. Panowie przedstawili opowieść o ludzkim życiu w oparciu o Cztery Pory Roku A. Vivaldiego. Było troszkę wzruszająco, trochę romantycznie, a przede wszystkim wesoło.

  • Odsłon: 352
  • Odsłon: 333
  • Odsłon: 369

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner