Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, w porozumieniu z Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, w dniach od 28 stycznia do 8 lutego 2013 r. organizował zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner