Kolejne spotkanie DKK już za nami. Tym razem spotkanie, oprócz omawiania książki W. Tochmana "Wściekły Pies", było związane z tematyką Dnia Kobiet. Odczytano piękne wiersze i powspominano obchody święta kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu. Następne spotkanie klubowiczów odbędzie się już po Świętach Wielkanocnych.




