Dnia 6 marca 2013 r. w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbył się Gminny Dzień Kobiet.
Wzięło w nim udział ponad 30 pań z różnych sołectw. Wesoły program artystyczny został przygotowany przez młodzież gimnazjalną (Arek, Kacper, Krzysiek, Tomek, Kacper), układy taneczne zaprezentowali również chłopcy ze szkoły podstawowej w Pielgrzymce (Aleksander Buras, Marcel Tupaj i Łukasz Dębicki).
Niespodzianką dla pań były również pokazy fryzur i profesjonalne malowanie paznokci. Pani Katarzyna Buchowska i Pani Beata Janiszyn wykonały kilku paniom przepiękne fryzury. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować za przybycie na naszą uroczystość.
Wśród pań losowano również drobne nagrody rzeczowe. Było bardzo wesoło i miło. Można było podziwiać również dekoracje wielkanocne wykonane przez Panią Elżbietę Skorupińską, Panią Helenę Szułkowską i Panią Olgę Kapral.
Tegoroczne Święto Kobiet spędziliśmy uroczyście, przy herbatce i ciasteczku, w miłym towarzystwie pięknych pań. Serdecznie dziękujemy za świetną zabawę.
Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom składam najlepsze życzenia samych radosnych chwil w życiu i dużo życzliwości!!!
Sebastian Dębicki - dyrektor GOKSiR oraz GBP w Pielgrzymce.





