• Odsłon: 455
  • Odsłon: 400
  • Odsłon: 399

SONDA NA DZIEŃ KOBIET

 

Dnia 6 marca 2013 r. w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbył się Gminny Dzień Kobiet.

Wzięło w nim udział ponad 30 pań z różnych sołectw. Wesoły program artystyczny został przygotowany przez młodzież gimnazjalną (Arek, Kacper, Krzysiek, Tomek, Kacper), układy taneczne zaprezentowali również chłopcy ze szkoły podstawowej w Pielgrzymce (Aleksander Buras, Marcel Tupaj i Łukasz Dębicki).

 

Niespodzianką dla pań były również pokazy fryzur i profesjonalne malowanie paznokci. Pani Katarzyna Buchowska i Pani Beata Janiszyn wykonały kilku paniom przepiękne fryzury. W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować za przybycie na naszą uroczystość.

 

Wśród pań losowano również drobne nagrody rzeczowe. Było bardzo wesoło i miło. Można było podziwiać również dekoracje wielkanocne wykonane przez Panią Elżbietę Skorupińską, Panią Helenę Szułkowską i Panią Olgę Kapral.

 

Tegoroczne Święto Kobiet spędziliśmy uroczyście, przy herbatce i ciasteczku, w miłym towarzystwie pięknych pań. Serdecznie dziękujemy za świetną zabawę.

 

Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom składam najlepsze życzenia samych radosnych chwil w życiu i dużo życzliwości!!!

Sebastian Dębicki - dyrektor GOKSiR oraz GBP w Pielgrzymce.

 


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner