Dnia 17 kwietnia 2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pielgrzymce odbył się „Konkurs pięknego czytania wierszy Wandy Chotomskiej o zwierzętach”. Konkurs był przeznaczony dla dzieci do klasy III szkoły podstawowej. Wprowadzeniem do konkursu były zagadki baśniowe, rebusy i zgadywanki związane z wierszami, baśniami i przysłowiami.




