• Odsłon: 341
  • Odsłon: 377
  • Odsłon: 332

Dnia 17 kwietnia 2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pielgrzymce odbył się „Konkurs pięknego czytania wierszy Wandy Chotomskiej o zwierzętach”. Konkurs był przeznaczony dla dzieci do klasy III szkoły podstawowej. Wprowadzeniem do konkursu były zagadki baśniowe, rebusy i zgadywanki związane z wierszami, baśniami i przysłowiami.

Ośrodek Kultury w Pielgrzymce ogłasza konkurs dla uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum na napisanie legendy o swoim sołectwie lub o Gminie Pielgrzymka. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody. Prace można składać do 10 maja 2013 r. w GOKSiR.

 

pdfPLAKAT

pdfREGULAMIN KONKURSU

10 kwietnia Ośrodek Kultury odwiedziły dzieci z klas 0 ze Szkoły Podstawowej w Pielgrzymce. Była to już kolejna wizyta. Tym razem chcieliśmy wspólnie przywołać wiosnę. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

  • Odsłon: 314
  • Odsłon: 338
  • Odsłon: 365

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner