10 kwietnia Ośrodek Kultury odwiedziły dzieci z klas 0 ze Szkoły Podstawowej w Pielgrzymce. Była to już kolejna wizyta. Tym razem chcieliśmy wspólnie przywołać wiosnę. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

  • Odsłon: 356
  • Odsłon: 369
  • Odsłon: 351


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner