• Odsłon: 307
  • Odsłon: 359
  • Odsłon: 333

Dnia 30 kwietnia do Gminnego Ośrodka Kultury w Pielgrzymce zawitali uczniowie klas V i VI ze szkoły podstawowej w Sokołowcu. Ucznioowie wraz z opiekunami przybyli do nas na zaproszenie Młodzieżowego Kabaretu BEKA.

IMG 0544

Gminna Biblioteka Publiczna w Pielgrzymce składa gratulacje dla Pani Heleny Szułkowskiej, która zdecydowała się -  przy współudziale Pani Reginy Piszczałki z Biblioteki w Nowej Wsi Grodziskiej - wysłać pracę na konkurs organizowany przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną pod hasłem "SMAKI MOJEGO DZIECIŃSTWA - WSPOMNIENIA DOLNOŚLĄSKICH SENIORÓW". Opowiadanie Pani Szułkowskiej było jednym z 25, które ukazały się w publikacji wydanej przez Dolnośląski Salon Wydawniczy SILESIANA. Jest nam niezmiernie miło, że mieszkanka najszej Gminy podzieliła się swoimi wspomnieniami z lat dziecinnych. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji tej publikacji inni seniorzy zdecydują się opisać smaki swojego dzieciństwa.

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner