Dnia 19 kwietnia w Mietkowie odbyło się spotkanie biblioteki wiodącej z bibliotekami partnerskimi uczestniczącymi w II rundzie Programu Rozwoju Bibliotek.
To program, dzięki któremu w filiach naszej biblioteki pojawiły się nowoczesne komputery i urządzenia wielofunkcyjne, z których bezpłatnie mogą korzystać mieszkańcy naszej gminy. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń uczestników projektu, tj. Biblioteki w MIetkowie, ZAwidowie, Obornikach Śląskich i w Pielgrzymce. Podsumowaliśmy dotychczasową działalność i rozmawialiśmy o korzyściach płynących z udziału w projekcie. Zwiedziliśmy Biblioteki w Domanicach, Mietkowie i Milinie. Zwiedzaliśmy również Zalew Mietkowski i okoliczne miejscowości, a spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem. Dziękujemy Bibliotece w Mietkowie za przygotowanie spotkania.





