Miniony weekend dostarczył nam niezwykłych emocji. W Gminie Pielgrzymka w sołectwie Wojcieszyn po raz pierwszy odbyły się MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA W PŁUKANIU ZŁOTA W RZECE. Zarówno uczestnikom jak i kibicom dziękujemy za obecność.

Miniony weekend dostarczył nam niezwykłych emocji. W Gminie Pielgrzymka w sołectwie Wojcieszyn po raz pierwszy odbyły się MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA W PŁUKANIU ZŁOTA W RZECE. Zarówno uczestnikom jak i kibicom dziękujemy za obecność.
