„Biblioteka -świat w jednym miejscu”

„Wystarczy wejść – i można być tu, a zarazem wszędzie.

Cały świat można spotkać w jednym miejscu.

Cała wiedza o świecie jest na wyciągniecie ręki”

Tydzień bibliotek to świetna okazja, aby odwiedzić swoją bibliotekę. Święto mają nie tylko biblioteki, ale wszyscy fani czytania. W tym roku świętowaliśmy w bibliotece w Pielgrzymce, Proboszczowie i w Nowej Wsi Grodziskiej. Dzieci, które odwiedziły biblioteką poznały nowych książkowych przyjaciół, zapoznały się z nowościami czytelniczymi, rozwiązywały zagadki związane z książką oraz poznały drogę książki do biblioteki.  W Bibliotece w Proboszczowie,w ramach Tygodnia Bibliotek, odbyły się zawody w grach planszowych. Nie zabrakło dobrej zabawy oraz zdrowej konkurencji. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody i słodki poczęstunek.      Tydzień bibliotek jest wspaniałą akcją promującą czytelnictwo oraz podkreśleniem niezastąpionej roli biblioteki w naszym lokalnym środowisku.

  • Odsłon: 289
  • Odsłon: 72
  • Odsłon: 71
  • Odsłon: 73
  • Odsłon: 70
  • Odsłon: 63
  • Odsłon: 66
  • Odsłon: 63
  • Odsłon: 65
  • Odsłon: 73
  • Odsłon: 60
  • Odsłon: 52
  • Odsłon: 75
  • Odsłon: 64

 


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner