Niedziela 20 marca w Gminie Pielgrzymka upłynęła pod znakiem sportowych emocji. Na hali sportowej odbył się Otwarty Turniej o Puchar Dyrektora GCKiB im. Z. Bernackiego w Pielgrzymce, w którym wzięło udział 5 drużyn, w tym drużyna z Ukrainy. Podczas spotkania minutą ciszy uczczono pamięć Pana Stanisława Banasiewicza.

Po zaciętych rozgrywkach wyniki wyglądały następująco:

1 miejsce- VICTORIA TWARDOCICE

2 miejsce- ŁYSE KONIE

3 miejsce- DRUŻYNA SOŁTYSA

wyróżnienie- PIELGRZYMKA I DRUŻYNA Z UKRAINY

GRATULUJEMY

Na podsumowanie najlepsi z rąk dyrektora GCKiB – Beaty Gralak otrzymali puchary i dyplomy.

Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pielgrzymce ufundowała dla każdej drużyny piłki do gry w siatkówkę.

Za pomoc w organizacji dziękujemy panom: Józefowi Wróblowi, Januszowi Gilowi i Wojciechowi Pisarskiemu.

Gminne Centrum zapewniło uczestnikom ciepły posiłek, kawę, herbatę i słodki poczęstunek. ZDJ2398 800x533 ZDJ2450 800x533


kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner