HO, HO, HO! Głos Mikołaja rozbrzmiewał w Wiejskim Domu Kultury w Pielgrzymce 6 grudnia. Już nie tylko ślady na śniegu i szybki czmych do komina. Tego dnia Mikołaj BYŁ Z NAMI ! Radość dzieci nie do opisania, a sam Mikołaj zachwycony z tak wspaniałego przyjęcia. Spotkanie było wyjątkowe: prezenty, wspólne ubieranie choinki, wielki dmuchany bałwan, ścianka zdjęciowa -piernikowy domek, balony dla każdego, elf, tańce i śpiewy z Mikołajem, a do tego cudowne wierszyki i pokazy umiejętności, które zaprezentowały nasze urocze dzieciaki .Widzimy się za rok Kochany Mikołaja.






