Czas na życzenia od Marioo :) Poniżej słów kilka o zespole :)
,,Marioo to wyjątkowo charyzmatyczny i utalentowany wykonawca, którego hity znają chyba wszyscy fani gatunku i które można zobaczyć m.in. na PoloTV, Polsat Disco Polo Music, Power TV, usłyszeć w każdej liczącej się stacji radiowej i którego cechuje przedewszystkim oryginalność i doskonały wokal. Producent, autor tekstów i muzyki, jest związany z branżą muzyczną od ponad 20 lat. Wcześniej jako kompozytor, projektant i realizator dżwięku a od kilku lat podbija scenę taneczną jako MARIOO. Znany z choćby takich hitów jak Ona ma foch, Takie ciało to raj, czy Kocham i Pragnę podbija serca fanów Polskiej muzyki Dance. Uczestnik najbardziej prestiżowych Gal i Festiwali muzyki tanecznej, m.in na topowym festiwalu muzyki dance w Ostródzie, 3 korotnie na Disco Hit Festival Kobylnica. Jednak mający doświadczenie i sukcesy nie tylko na scenie Polsko języcznej. :)
Jako jeden z nielicznej grupy wyjątkowo odważnych wykonawców muzyki Disco Dance, którzy stawili czoła wyzwaniu, Marioo uczestniczył w 10 edycji popularnego programu @mMust Be The Music Polska , i jako jeden z nielicznych może poszczycić sie bardzo udanym występem w tym programie oraz wyjątkowo pozytywną oceną Jury, a komentarze w stylu; "Ma pan wszystko czego potrzeba w tym gatunku" (Kora Jackowska), "Najlepszy wykonawca Disco Polo na scenie MBTM do tej pory" (Elżbieta Zapendowska), czy krotkie i wymowne "Zajebiście" (Piotr Rogucki) mówią same za siebie i doskonale obrazują temperament wykonacy.'' - czytamy na stronie zespolmarioo.pl
#GCKiBPielgrzymka #Marioo #DzieńKobiet #GminaPielgrzymka





