WALENTYNKOWA PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI...
Z okazji nadchodzących WALENTYNEK, mamy dla Was coś niesamowitego!!! Już jutro uruchomimy nową stronę www, na której pojawią się setki godzin nagrań z różnych imprez Gmina Pielgrzymka.
Powyżej zapowiedź materiału, który już jest gotowy - ponad 3 godziny nagrań z Minilisty Przebojów z 13 lutego 1993 roku, podczas której wystąpili uczniowe ze wszystkich ówczesnych szkół z terenu naszej gminy! Spisaliśmy wszystkie nazwiska osób biorących udział w konkursie, podamy je przy publikacji Ta Minilista nie była zwykłym konkursem, ponieważ w tym dniu, obecni goście na sali w GOKu zbierali pieniądze dla Fundacji Jurka Owsiaka a dokładnie na Pierwszy finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY! Nasza gmina wspierała WOŚP od samego początku i od pierwszego finału!
Jeszcze raz dziękujemy Pani Marii Bernackiej, Magdzie i Tomkowi Ślusarczyk za udostępnienie tych jakże bezcennych pamiątek
Staramy się by zrobić to w najlepszej jakości, dlatego zgrywanie kaset VHS oraz przygotowanie plików do publikacji jest dość czasochłonne, ale zaufajcie nam, że warto poczekać





