Wielkie Kolędowanie będzie trwało cały styczeń!
Tradycyjnie i jak co roku, w miesiącu styczniu Gmina Pielgrzymka wraz z GCKiB organizowała w kościołach wspólne spotkania z kolędą.
#KolędujeMY! czyli Gmina Pielgrzymka rozśpiewana na święta - to nasza propozycja wspólnej kolędy, dopasowana pod obecne czasy. Forma ONLINE niestety nadal wymagana ale tradycja zachowana!
Kolędowanie zdalne ma też swoje plusy! Nagrania te, to prawdziwa pamiątka na całe życie, a zachowane w archiwum naszej instytucji zapewne będą pokazywane następnym pokoleniom!
Zobaczcie jakie talenty rosną w naszej gminie! Poniżej Marysia i Przemek z piosenką zespołu Enej - ,,Skrzypi wóz'' oraz cudowne wykonanie kolędy ,,Dzisiaj w Betlejem''. Występ córki Żanety nadesłała do nas Pani Agnieszki Idziak z Nowej Wsi Grodziskiej.
Wkrótce pojawią się kolejne nagrania a tymczasem dziękujemy za nadesłane filmiki! :)





