Już wkrótce 11 LISTOPADA czyli ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI!
Z tej okazji ogłaszamy KONKURS! Gmina Pielgrzymka NA BIAŁO-CZERWONO!
- POKAŻ BARWY NARODOWE W ŻYCIU CODZIENNYM W KREATYWNY SPOSÓB!
- ZRÓB ZDJĘCIE!
- WYŚLIJ JE DO NAS W KOMENTARZU NA FACEBOOKULUB NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- MIŁEJ ZABAWY!
My, Pracownicy GCKiB już swoje przykladowe zdjęcia zrobiliśmy i czekamy z niecierpliwością na Wasze
WSZYSTKIE INFORMACJE NA PONIŻSZYM PLAKACIE!






