• Odsłon: 318
  • Odsłon: 318
  • Odsłon: 318

W środowe popołudnie - 16 października o godzinie 15.00 rozpoczęło się spotkanie dla seniorów przygotowane przez Gminny Ośkrdek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pielgrzymce.

  • Odsłon: 385
  • Odsłon: 363
  • Odsłon: 359

Dnia 25 października 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbył się już po raz drugi Festiwal Młodych Talentów dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy. Na scenie prezentowali się uczestnicy kochający śpiewać i pasjonujący się muzyką. W skład komisji oceniającej występy weszli: Beata Gralak, Sebastian Dębicki, Maciej Chrabąszcz, Julia Danielak oraz Wojciech Pisarski.

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner