W niepowtarzalną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - Ośrodek Kultury w Pielgrzymce wprowadził mieszkańców gminy dnia 13 grudnia 2013r. To szczególne wydarzenie było prawdziwą ucztą dla ducha uczestniczących gości. Pan dyrektor zabierając głos, życzył wszystkim miłego spędzenia czasu oraz zdrowych, spokojnych świąt. Za oprawę muzyczną części artystycznej tego popołudnia odpowiadał Wojtek Pisarski, który rozpoczął spotkanie utworem Skaldów „Jest taki dzień”.





