• Odsłon: 326
  • Odsłon: 353
  • Odsłon: 343

W niepowtarzalną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - Ośrodek Kultury  w Pielgrzymce wprowadził mieszkańców gminy dnia 13 grudnia 2013r. To szczególne wydarzenie było prawdziwą ucztą dla ducha uczestniczących gości. Pan dyrektor zabierając głos, życzył wszystkim miłego spędzenia czasu oraz zdrowych, spokojnych świąt. Za oprawę muzyczną  części artystycznej tego popołudnia odpowiadał Wojtek Pisarski, który rozpoczął spotkanie utworem Skaldów „Jest taki dzień”.

  • Odsłon: 369
  • Odsłon: 354
  • Odsłon: 320

Serdecznie dziękujemy wszystkim grzecznym dzieciom, które miło spędziły czas z MIKOŁAJEM w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce. Wspólna zabawa na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Każde dziecko otrzymało miły prezent, a Mikołaj z radością wysłuchał wierszyków i piosenek zaprezentowanych przez najmłodszych.

W dzisiejszym mikołajkowym szaleństwie wzięło udział ponad 60 dzieci z terenu naszej gminy. Mamy nadzieję, że czarodziejski ołówek spełni wszystkie marzenia dzieci.

Do zobaczenia Mikołaju. Spotkamy się znów już za rok.

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner