• Odsłon: 71
  • Odsłon: 80
  • Odsłon: 67

 1 czerwca 2021 - dzień pełen słońca i zabawy! Było nam przeogromnie miło Was wszystkich gościć i spędzić z Wami ten dzień.... i jak cudownie widzieć, że nasz nowy - Wiejski Dom Kultury nareszcie zaczyna tętnić życiem! ❤ Zobaczcie sami, jak świętowaliśmy dziś ,,Gminny Dzień Dziecka 2021'' z najmłodszymi uczniami ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pielgrzymce.

  • Odsłon: 58
  • Odsłon: 67
  • Odsłon: 71

31 maja 2021 r. w poniedziałkowe popołudnie, na sali wiejskiej w Pielgrzymce odbyło się tzw. ,,Spotkanie 80 - latków z Gminy Pielgrzymka''

Przy stole zasiadło 5 Pań, Pan Tomasz Sybis, Pani Beata Gralak oraz Pani Małgorzata Semeniuk. Oczywiście w naszej gminie jest dużo więcej osób w tak pięknym wieku, niestety, nie wszyscy zaproszeń mogli Nas odwiedzić - z przyczyn zdrowotnych lub osobistych... lecz co się odwlecze, to nie uciecze! W przyszłym roku planujemy zmienić odrobinę formułę tych corocznych spotkań, zapraszając mieszkańców w wieku 80+ ! Tak, by seniorzy, którzy w tym roku zmuszeni byli zrezygnować, mogli odebrać certyfikat 80-latka, który oczywiście niezmiennie wręcza Wójt Gminy Pielgrzymka wraz z Dyrektorem GCKiB.

Dziękujemy Paniom za odwiedziny i ponownie życzymy dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze! :)

kalendarz imprez ikonka

baner oferta pracy

fundusze

free wifi gckib

 

ferie z gokusiem baner