Dnia 12.10.2012 r. Teatrzyk GAMAJ działający przy Ośrodku Kultury w Pielgrzymce brał udział w zorganizowanej przez Złotoryjski Ośrodek Kultury akcji ekologicznej pn.: "Zielony Powiat Złotoryjski - I Złotoryjska Eko Zabawa". Teatrzyk wystąpił z przedstawieniem tematycznym "Ekologiczna Gmina Pielgrzymka", które przygotowywane było juz od wakacji.




