Uwaga mamy wyniki konkursu NA NAJPIEKNIEJSZĄ PISANKĘ wielkanocną!!!
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!
W KATEGORII: OSOBY DOROSŁE:
1 MIEJSCE - Benia Kazek
2 MIEJSCE - Małgorzata Hołyszewska
3 MIEJSCE - Małgorzata Pietrusiewicz
WYRÓŻNIENIA: Helena Szułkowska oraz Justyna Jabłońska
W KATEGORII: DZIECI ORAZ MŁODZIEŻ
1 MIEJSCE - Katarzyna Malik
2 MIEJSCE - Amelia Zarazińska
3 MIEJSCE - Marysia Naporowska
WYRÓŻNIENIA: : Igor, Martyna i Julia Jakielaszek oraz Patrycja Rogalska








