10 kwietnia Ośrodek Kultury odwiedziły dzieci z klas 0 ze Szkoły Podstawowej w Pielgrzymce. Była to już kolejna wizyta. Tym razem chcieliśmy wspólnie przywołać wiosnę. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

  • Odsłon: 337
  • Odsłon: 326
  • Odsłon: 359