Informujemy, iż od dnia 20 listopada rozpoczynają się na Hali Sportowej w Pielgrzymce zajęcia z AEROBIKU.
Zajęcia będą się odbywały w każdy wtorek w godz. od 17.30 do 18.30. Chętne osoby zapraszamy na pierwsze zajęcia, na których omówimy szczegóły.
Informujemy, iż od dnia 20 listopada rozpoczynają się na Hali Sportowej w Pielgrzymce zajęcia z AEROBIKU.
Zajęcia będą się odbywały w każdy wtorek w godz. od 17.30 do 18.30. Chętne osoby zapraszamy na pierwsze zajęcia, na których omówimy szczegóły.