11 listopada święto niepodległości 2020 na biało czerwono konkurs gckib pielgrzymka

 

 

Już wkrótce 11 LISTOPADA czyli ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI!
Z tej okazji ogłaszamy KONKURS! Gmina Pielgrzymka NA BIAŁO-CZERWONO!

  • POKAŻ BARWY NARODOWE W ŻYCIU CODZIENNYM W KREATYWNY SPOSÓB!
  • ZRÓB ZDJĘCIE!
  • WYŚLIJ JE DO NAS W KOMENTARZU NA FACEBOOKULUB NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • MIŁEJ ZABAWY!

My, Pracownicy GCKiB już swoje przykladowe zdjęcia zrobiliśmy i czekamy z niecierpliwością na Wasze

WSZYSTKIE INFORMACJE NA PONIŻSZYM PLAKACIE!