Zapraszamy mieszkańców gminy do udziału:
- w Gminnym Turnieju w Warcaby, który odbędzie się w sali Ośrodka Kultury w Pielgrzymce dnia 2 lutego 2013 r. o godz. 10.00.
Gminny Turniej w Szachy odbył się 19 stycznia w GOKSiR w Pielgrzymce. Wystartowało w nim 5 zawodników. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajął Tadeusz Karpiński, II miejsce Dawid Drozdek, III miejsce Aleksander Kamizielak, IV miejsce Marian Nowakowski. Serdecznie dziękujemy za udział w Turnieju, a Panu Stanisławowi Banasiewiczowi za przeprowadzenie spotkania.
Dnia 2 lutego 2013 r. w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbył się Gminny Turniej w Warcaby. Organizatorem Turnieju był Pan Stanisław Banasiewicz. W tegorocznej edycji turnieju wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce – Maksymilian Domaradzki
II miejsce – Eugeniusz Drozdek
III miejsce - Dawid Drozdek
IV miejsce - Marian Nowakowski
V miejsce – Dominik Wędzina.
Najlepszym zawodnikom wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju i liczymy na dalsze propagowanie idei gry w szachy i warcaby.