Zapraszamy mieszkańców gminy do udziału:

- w Gminnym Turnieju w Warcaby, który odbędzie się w sali Ośrodka Kultury w Pielgrzymce dnia 2 lutego 2013 r. o godz. 10.00.

 

Gminny Turniej w Szachy odbył się 19 stycznia w GOKSiR w Pielgrzymce. Wystartowało w nim 5 zawodników. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajął Tadeusz Karpiński, II miejsce Dawid Drozdek, III miejsce Aleksander Kamizielak, IV miejsce Marian Nowakowski. Serdecznie dziękujemy za udział w Turnieju, a Panu Stanisławowi Banasiewiczowi za przeprowadzenie spotkania.

 

Dnia 2 lutego 2013 r. w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbył się Gminny Turniej w Warcaby. Organizatorem Turnieju był Pan Stanisław Banasiewicz. W tegorocznej edycji turnieju wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce – Maksymilian Domaradzki

II miejsce – Eugeniusz Drozdek

III miejsce - Dawid Drozdek

IV miejsce - Marian Nowakowski

V miejsce – Dominik Wędzina.

Najlepszym zawodnikom wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju i liczymy na dalsze propagowanie idei gry w szachy i warcaby.

  • Odsłon: 295
  • Odsłon: 301
  • Odsłon: 323