Dnia 28 listopada w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce odbyły się gminne Andrzejki dla dzieci. Na godzinę 15.00 stawiła się prawie 30-tka chętnych do zabawy dzieci, którzy chciali poznać swoją przyszłość i w miłej atmosferze spędzić popołudnie.
Podczas spotkania przeprowadzono wiele wspólnych zabaw, były tańce i wspólne śpiewy. Wróżka Małgorzata przygotowała wiele niespodzianek, wróżb i kabał. Każdy mógł się dowiedzieć, co czeka go w najbliższej przyszłości. Oczywiście wszystkie wróżby były optymistyczne, mówiły o karierze, podróżach, sławie, bogactwie i przyjaźni. mamy nadzieję, że wszystkie się spełnią.
Dwugodzinne spotkanie okraszone było tradycyjnymi wróżbabi, a wieczór obfitował w wiele niespodzianek. Słodki poczęstunek dopełnił te chwile świetnej zabawy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas.
Zachęcamy do oglądania zdjęć z uroczystości.