Informujemy, iż w roku szkolnym 2012/2013 w Gminnej Bibliotece Publicznej nie będą prowadzone zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach projektu unijnego, jak miało to miejsce w roku 2010 i 2011.

W związku z powyższym Biblioteka Publiczna i Ośrodek Kultury w Pielgrzymce od października  zaprasza dzieci na spotkania we wtorki i czwartki w godzinach od 13.00 do 15.00, na których będziemy wspólnie miło spędzać czas.