Pani Łucja Lipowiecka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Pielgrzymce zorganizowała konkurs czytelniczy dla uczniów z klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Pielgrzymce pod hasłem "Moja ulubiona lektura" z wiedzy o książce Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy". Uczestnicy musieli zmierzyć się z testem wyboru składającym się z 20 pytań. Trzy osoby zdobyły równą liczbę punktów i brały udział w dogrywce na temat informacji o autorce. Wszyscy przypyli uczestnicy wykazali sie dużą wiedzą. I miejsce zdobyła Natalia Karolczyk, II miejsce Kinga Jadach, III miejsce Agata Piechurska, IV miejsce Patryk Zatorski, V miejsce Seweryn Konopiński. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy zwycięzcom.