Święta Wielkanocne są radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. 30 marca odbyły się warsztaty wielkanocne w bibliotece w Proboszczowie. Dzieci wykonały piękne pisanki. Młodzież tworzyła z bibuły,  kwiatów i bukszpanu stroiki świąteczne oraz wspaniałe kartki z życzeniami świątecznymi. Spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze. Na koniec zajęć odbył się słodki poczęstunek przy ciepłej herbatce, gdzie dzieci opowiadały jak przebiegają święta w ich domach. Dziękujemy wszystkim za przybycie i aktywny udział w zajęciach Uśmiech

  • Odsłon: 55
  • Odsłon: 61
  • Odsłon: 62
  • Odsłon: 60
  • Odsłon: 60
  • Odsłon: 57