Serdecznie dziękujemy wszystkim grzecznym dzieciom, które miło spędziły czas z MIKOŁAJEM w Ośrodku Kultury w Pielgrzymce. Wspólna zabawa na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Każde dziecko otrzymało miły prezent, a Mikołaj z radością wysłuchał wierszyków i piosenek zaprezentowanych przez najmłodszych.
W dzisiejszym mikołajkowym szaleństwie wzięło udział ponad 60 dzieci z terenu naszej gminy. Mamy nadzieję, że czarodziejski ołówek spełni wszystkie marzenia dzieci.
Do zobaczenia Mikołaju. Spotkamy się znów już za rok.